Już za kilka dni, a dokładnie od 16 sierpnia br., zacznie obowiązywać katalog Avon o numerze 12-2012. Dwie nowości tego wydania zasługują na szczególną uwagę. Są to: wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs Super DRAMA oraz zapach dla kobiet VIVA by Fergie. Oczywiście katalog Avon to nie tylko nowości. Znajdziecie w nim całą, aktualną ofertę firmy Avon jak również oferty na wybrane produkty, które dostępne są w obniżonych cenach. Całej oferty katalogu nie ma sensu tutaj opisywać bowiem możecie się z nią zapoznać w katalogu online. Warto jednak wspomnieć tutaj o wybranych produktach Avon w obniżonych cenach. Zacznę jednak od nowości wspomnianych na początku tego wpisu.

Nowa mascara Super DRAMA optycznie otwiera oczy, wydłuża i pogrubia rzęsy. Szczoteczka tuszu z szerokimi włoskami unosi i modeluje rzęsy optycznie otwierając oczy. Superczarna formuła o podwójnym działaniu wydłuża i pogrubia rzęsy. Kolejną nowością – jak już wspomniałem na początku tego wpisu – jest zapach VIVA by Fergie. Jest to woda perfumowana z kategorii kwiatowo-świeżej.

Z ofert katalogu 12-2012 w obniżonych cenach warto tutaj wymienić zapachy Pur Blanca. Zapachy Pur Blanca oraz Pur Blanca Blush dostępne są w cenie 24,99 zł, a więc do 60% taniej. Z promocji będą mogły skorzystać osoby, które na pozostałe produkty Avon w tym katalogu wydadzą minimum 49,99 zł.

Leave a reply

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

required