Dzisiaj, to czuję się prawie jak Święty Mikołaj. Dlaczego? Otóż Św. Mikołaj „odwiedza” nas – jak to się mówi – „od święta”. Podobnie ja ostatnio. Ostatni wpis opublikowałem tutaj we wrześniu. Niestety wszystkiemu winien brak czasu. Przed świętami wiele więcej go nie mam, a wręcz przeciwnie, bo oprócz obowiązków zawodowych dochodzą obowiązki domowe i typowo świąteczne. Jak sami widzicie, wpis ten publikuję późno w nocy. Ale bez marudzenia… przechodzę do tematu, który chciałbym tutaj poruszyć, a mianowicie, najnowszego katalogu Avon.

Od ostatniej publikacji obowiązywały już katalogi 14, 15 i 16. Aktualnie obowiązuje katalog 17-2012, ale też już tylko przez kilka dni. Dokładnie do 26 grudnia br. włącznie. Zaraz po Świętach, o 27 grudnia, zacznie obowiązywać katalog 1-2013. Jest to wyprzedażowy katalog Avon, w którym znajdziecie sporo wyprzedaży. Wyprzedaże sięgają nawet 75%, jednak w tak wysokiej obniżce dostępne są nieliczne kosmetyki, a dodatkowo, warunkiem skorzystania z oferty, jest dokonanie innych zakupów w katalogu. Sporo jest jednak produktów, których ceny są tańsze o 50 czy 60 procent.

Leave a reply

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

required